Free Delivery On Orders Over £30+

Best of Battle Bites

Best of Battle Bites

Indulge in our best selling two-bite protein bars, or shop our new Battle Whey protein powders. We have all your protein needs covered to reach your goals.
Regular Price
€21,95
Sale Price
€21,95
Regular Price
Unit Price
per 

Toffee Apple Popping Candy

Multibuy | Save up to 16%
Regular Price
€21,95
Sale Price
€21,95
Regular Price
Unit Price
per 

Jaffa Bake

Multibuy | Save up to 16%
Regular Price
€21,95
Sale Price
€21,95
Regular Price
Unit Price
per 

Mississippi Mud Pie

Multibuy | Save up to 16%
Sold Out
Quick View
Regular Price
€21,95
Sale Price
€21,95
Regular Price
Unit Price
per 

White Choc Toasted Marshmallow

Multibuy | Save up to 16%
Regular Price
€21,95
Sale Price
€21,95
Regular Price
Unit Price
per 

Dynabar - Peanut Buttercup

Multibuy | Save up to 16%
Regular Price
€21,95
Sale Price
€21,95
Regular Price
Unit Price
per 

Birthday Cake

Multibuy | Save up to 16%
Regular Price
€21,95
Sale Price
€21,95
Regular Price
Unit Price
per 

Dynabar - Chocolate Fondant

Multibuy | Save up to 16%
Regular Price
€2,95
Sale Price
€2,95
Regular Price
Unit Price
per 

Single Bars

Singles | Taste our Battle Bites
Regular Price
€21,95
Sale Price
€21,95
Regular Price
Unit Price
per 

Dynabar - Chocolate Caramel

Multibuy | Save up to 16%
Mix & Match
Regular Price
€17,99
Sale Price
€17,99
Regular Price
Unit Price
per 

Variety Pack Mix and Match

Pick 12 bars for £17.99

Mix & Match | Pick Your Faves
Regular Price
€21,95
Sale Price
€21,95
Regular Price
Unit Price
per 

Sticky Toffee Pudding

Multibuy | Save up to 16%
Mix & Match
Regular Price
€35,00
Sale Price
€35,00
Regular Price
Unit Price
per 

Battle Box

Pick 24 bars for £35

Mix & Match | Save up to 27% off!
Regular Price
€21,95
Sale Price
€21,95
Regular Price
Unit Price
per 

Caramel Pretzel

Multibuy | Save up to 16%
Regular Price
€21,95
Sale Price
€21,95
Regular Price
Unit Price
per 

Glazed Sprinkled Donut

Multibuy | Save up to 16%
Regular Price
€2,95
Sale Price
€2,95
Regular Price
Unit Price
per 

Dynabar Single Bars

Singles | Taste our Battle Bites